Asociația Română pentru Prevenția Cancerului (ARPC) organizează conferința „Bărbatul prezent și viitor”, sâmbătă, 9 aprilie 2022.
Inițiatorul proiectului este Bogdan Catrangiu, președintele ARPC. Conferința este organizată în parteneriat cu Centrul pentru Tineret al Municipiului București și Colegiul Medicilor Argeș.
Conferința va avea loc la Conacul Golești (Argeș), de la 11.30.

- 18 septembrie/ Sfântul Preot Ilarion Felea. 64 de ani de la mucenicia din închisoarea de la Aiud - 18 septembrie 2025
- Dublă măsură? Guvernul de la Budapesta interzice vânzarea unei companii de lactate, în timp ce un investitor ungur cumpără Napolact - 18 septembrie 2025
- Acord în coaliție pentru împărțirea funcțiilor. Nicio soluție pentru plafonarea prețurilor și reforma administrativă - 18 septembrie 2025